Kategorija

41V2561 9402PF-LX dual kortelės 1310nm 82571GB single-mode fiber išbandyta, puiki kokybė

Nauja

€42.49

Yra sandėlyje

Žymos: pluošto, pluošto bandymas, Pigūs pluošto, Aukštos Kokybės pluošto bandymas.

41V2561 9402PF-LX dual kortelės 1310nm 82571GB single-mode fiber 100% išbandyta, puiki kokybė

Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 2.0kg (4.41lb.)
Pakuotės Dydis 26cm x 19cm x 15cm (10.24in x 7.48in x 5.91in)
Modelio Numeris 9402PF-LX
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Elektros
statusas Panaudota

Parašyti atsiliepimą

41V2561 9402PF-LX dual kortelės 1310nm 82571GB single-mode fiber išbandyta, puiki kokybė

41V2561 9402PF-LX dual kortelės 1310nm 82571GB single-mode fiber išbandyta, puiki kokybė

41V2561 9402PF-LX dual kortelės 1310nm 82571GB single-mode fiber 100% išbandyta, puiki kokybė

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!